Cadillac Chrome Legacy
@cadillac-chrome-legacy
Rotu: Paint Horse
Omistaja: Essi K.
Ikä: 6v
Syntymäpäivä: 10.6.2024
Kilpailut yhteensä
513
Voitot
51
Voitto %
9.9%
Sijoitus %
27.9%
Kilpailuhistoria
| Päivämäärä | Laji | Taso | Sija | |
|---|---|---|---|---|
| 25.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 7 | Tulokset |
| 22.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 8 | Tulokset |
| 22.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥉3 | Tulokset |
| 22.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 7 | Tulokset |
| 21.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥇1 | Tulokset |
| 21.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 9 | Tulokset |
| 21.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥉3 | Tulokset |
| 19.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥈2 | Tulokset |
| 19.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 6 | Tulokset |
| 19.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 4 | Tulokset |
| 17.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 6 | Tulokset |
| 17.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 8 | Tulokset |
| 17.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 8 | Tulokset |
| 14.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥈2 | Tulokset |
| 14.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 8 | Tulokset |
| 14.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 10 | Tulokset |
| 12.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 8 | Tulokset |
| 12.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 8 | Tulokset |
| 12.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥉3 | Tulokset |
| 11.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥇1 | Tulokset |
| 11.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥉3 | Tulokset |
| 9.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 6 | Tulokset |
| 9.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 6 | Tulokset |
| 9.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥈2 | Tulokset |
| 8.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 5 | Tulokset |
| 8.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 10 | Tulokset |
| 8.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥇1 | Tulokset |
| 7.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 8 | Tulokset |
| 7.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 6 | Tulokset |
| 7.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 6 | Tulokset |
| 6.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 4 | Tulokset |
| 6.9.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥈2 | Tulokset |
| 6.9.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 8 | Tulokset |
| 28.8.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥉3 | Tulokset |
| 28.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 6 | Tulokset |
| 28.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 5 | Tulokset |
| 27.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 4 | Tulokset |
| 27.8.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 8 | Tulokset |
| 27.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 9 | Tulokset |
| 22.8.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥉3 | Tulokset |
| 22.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 5 | Tulokset |
| 22.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 5 | Tulokset |
| 20.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 6 | Tulokset |
| 20.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥈2 | Tulokset |
| 20.8.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥇1 | Tulokset |
| 17.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥉3 | Tulokset |
| 17.8.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 6 | Tulokset |
| 17.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 4 | Tulokset |
| 13.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 6 | Tulokset |
| 13.8.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥈2 | Tulokset |