Desert Painted Magnolia
@desert-painted-magnolia
Rotu: Paint Horse
Omistaja: Essi K.
Ikä: 6v
Syntymäpäivä: 1.7.2024
Kilpailut yhteensä
503
Voitot
47
Voitto %
9.3%
Sijoitus %
26.4%
Kilpailuhistoria
| Päivämäärä | Laji | Taso | Sija | |
|---|---|---|---|---|
| 31.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 7 | Tulokset |
| 31.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 7 | Tulokset |
| 30.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 4 | Tulokset |
| 30.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 4 | Tulokset |
| 30.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 6 | Tulokset |
| 29.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 5 | Tulokset |
| 29.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 6 | Tulokset |
| 29.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥈2 | Tulokset |
| 28.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 10 | Tulokset |
| 28.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 6 | Tulokset |
| 28.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥇1 | Tulokset |
| 27.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥈2 | Tulokset |
| 27.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 5 | Tulokset |
| 27.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 5 | Tulokset |
| 26.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 7 | Tulokset |
| 26.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 6 | Tulokset |
| 26.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥈2 | Tulokset |
| 25.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 4 | Tulokset |
| 25.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 5 | Tulokset |
| 24.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 9 | Tulokset |
| 24.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥇1 | Tulokset |
| 23.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 5 | Tulokset |
| 23.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 8 | Tulokset |
| 23.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 10 | Tulokset |
| 22.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 6 | Tulokset |
| 22.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 8 | Tulokset |
| 22.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥉3 | Tulokset |
| 21.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 9 | Tulokset |
| 21.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 9 | Tulokset |
| 21.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 9 | Tulokset |
| 20.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 9 | Tulokset |
| 20.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 10 | Tulokset |
| 20.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 5 | Tulokset |
| 19.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 9 | Tulokset |
| 19.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 5 | Tulokset |
| 19.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥇1 | Tulokset |
| 18.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥇1 | Tulokset |
| 18.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 7 | Tulokset |
| 18.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 8 | Tulokset |
| 17.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 9 | Tulokset |
| 17.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 4 | Tulokset |
| 17.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥈2 | Tulokset |
| 16.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 🥈2 | Tulokset |
| 16.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 4 | Tulokset |
| 15.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥈2 | Tulokset |
| 15.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 8 | Tulokset |
| 14.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [4-6yo] Ranch Conformation | 🥇1 | Tulokset |
| 14.3.2026 | Lännenratsastus 2.0 | [E] Barrel Race | 🥉3 | Tulokset |
| 14.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 7 | Tulokset |
| 13.3.2026 | Lännenratsastus | Barrel Racing | 8 | Tulokset |